وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
فرهنگ حسینی را به فرزندانمان منتقل کنیم
۱۴۰۲/۰۵/۱۵ ۱۱:۰۲ 373
مولوی ریگیان پور در گفت‌وگو با تقریب:

فرهنگ حسینی را به فرزندانمان منتقل کنیم

امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: فرهنگ ما حسینی است و این فرهنگ را باید به فرزندان خودمان منتقل کنیم و با صهیونیسم و استکبار جهانی که یزیدان زمان ما هستند، مبارزه کرده و ساکت نباشیم.

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت مسجد خالد بن ولید شهرستان میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب اظهار داشت: شجاعت استقامت و جوانمردی امام حسین علیه السلام در مقابل حاکم مستبد، زورگو و فاسد، در طول تاریخ زبان زد است.

وی تصریح کرد: یاد و نام امام حسین علیه السلام تا قیام و قیامت علیرغم تلاش های دشمنان اسلام، باقی خواهد ماند و تاریخ هرگز آن را فراموش نخواهد کرد.

مولوی ریگیان پور بیان کرد: نوه رسول خدا(ص) در مقابل این حجم از منکرات در جامعه آن زمان، بی خیال نبود و چشم پوشی نکرد؛ به همین منظور به همراه اصحاب، اهل بیت و فرزندان خود راهی کوفه و دشت کربلا شد.

وی ابراز داشت: امام حسین علیه السلام با تمام هست و نیست خود در مقابل ظلم ایستاد و آنچنان قیام بی نظیری انجام داد که در تاریخ ماندگار شد. این شهامت و شجاعت و مبارزه طلبی با منکر، درس بزرگی است که همه‌ی ما باید از آن بیاموزیم و با یزید زمان خودمان مبارزه کنیم.

وی در انتها گفت: فرهنگ ما حسینی است و این فرهنگ را باید به فرزندان خودمان منتقل کنیم و با صهیونیسم و استکبار جهانی که یزیدان زمان ما هستند، مبارزه کنیم و ساکت نباشیم.

ارسال نظر