بیانیه رهبر شیعیان بحرین در محکومیت اقدام موهن نشریه فرانسوی
۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۱۲:۰۱ 63

بیانیه رهبر شیعیان بحرین در محکومیت اقدام موهن نشریه فرانسوی

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، «آیت الله عیسی قاسم» رهبر معنوی شیعیان بحرین با صدور بیانیه‌ای اقدام هتاکانه نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» را محکوم کرد.

در بیانیه آیت الله عیسی قاسم آمده است: از هر ظرفی آنچه در آن است بیرون می‌آید پس از خسیس جز خساست سر نمی‌زند و از حقیر جز حقارت دیده نمی‌شود و این مسئله در مورد کسانی که اقدام به انتشار کاریکاتورهای طنز علیه بزرگان ملت می‌کنند، نیز انطباق دارد.

در ادامه تاکیدشده است: آقای خامنه‌ای رهبر معظم، در اوج شکوه قرار دارند، پس نه پارس پارس کنندگان به او می‌رسد و نه حرف ناپسند و نه تصویر منحوس.

رهبر شیعیان بحرین در ادامه اظهار داشت: اهانت به شخصیت آقای خامنه‌ای با سخنی آزاردهنده یا تصویری تمسخرآمیز، به منزله تعرض به شریف‌ترینِ ملت و مقدس ترین پیام در زمین است و تعجبی ندارد که اهل ذلت به اهل شرف و کرامت اهانت کنند.

در پایان این بیانیه آمده است: شکوه، کرامت، بزرگی و تعالی از آن امت راستین وسط و دین بزرگ آسمانی آن و از آن رهبر پدرگونه و فرمانروای عزتمند است که آغشته به اخلاق آسمانی و منزه از تاثیرگرفتن از سخنان بیهوده انسان‌های سخیف است.

ارسال نظر