وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
مجمع تقریب در رأس تلاشهای صورت گرفته برای وحدت میان مسلمین قرار دارد
۱۴۰۱/۱۲/۰۳ ۱۳:۲۹ 561
مولوی فاضل حسینی:

مجمع تقریب در رأس تلاشهای صورت گرفته برای وحدت میان مسلمین قرار دارد

عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: دومین کنفرانس منطقه ای وحدت، در سطح بسیار بالایی برگزار شد؛ امید داریم در راستای ایجاد هرچه بیشتر وحدت، چنین کنفرانسهایی، در دیگر کشورها هم برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، «مولوی سید ابراهیم فاضل حسینی» عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در گفت‌گو با خبرنگار حوزه استانهای خبرگزاری تقریب در حاشیه دومین کنفرانس منطقه ای وحدت که چندی پیش در استان گلستان برگزار شد، اظهار داشت: یکی از اهداف اسلام و انقلاب اسلامی وحدت و اتحاد است که مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در رأس این مسأله قرار دارد.

وی  با اشاره به تلاشهای امام خمینی(ره) در ایجاد وحدت و تأسیس مجمع تقریب، گفت: این مجمع مجاهدتها و تلاشهای بسیار زیادی در جهان اسلام کرده است و همچنان فعالیتهای زیادی در زمینه اجتماعی و اقتصادی و در راستای وحدت اسلامی انجام می دهد که برگزاری این کنفرانس نیز یکی از همین تلاشهاست.

وی تصریح کرد: دومین کنفرانس منطقه ای وحدت در سطح بسیار بالایی برگزار شد و  میهمانان ارزنده ای داشتیم که بیانات بسیار خوبی ارائه کردند و امید داریم در راستای ایجاد هرچه بیشتر وحدت، برگزاری چنین کنفرانسهایی، در دیگر کشورها هم تداوم یابد.

ارسال نظر