وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
ماموستا خالدی: برگزاری اجلاسهای وحدت موجب تقویت ارتباط بین اقوام و مذاهب می‌شود / لزوم آشناکردن جوانان غربی با قرآن کریم
۱۴۰۲/۰۵/۲۵ ۱۱:۵۹ 327

ماموستا خالدی: برگزاری اجلاسهای وحدت موجب تقویت ارتباط بین اقوام و مذاهب می‌شود / لزوم آشناکردن جوانان غربی با قرآن کریم

امام‌جمعه روستای مارنج کامیاران گفت: برگزاری سومین اجلاس منطقه‌ای وحدت کشورهای اسلامی موجب گفت‌وگوی علمای شیعه و سنی با یکدیگر و نیز باعث تقویت ارتباطات و وحدت بین اقوام و مذاهب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، ماموستا خالد خالدی، امام‌جمعه روستای مارنج کامیاران در حاشیه سومین اجلاس منطقه ای وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استانهای خبرگزاری تقریب با اشاره به تأثیر خوب سومین اجلاس منطقه‌ای وحدت کشورهای اسلامی در ایجاد هرچه بیشتر وحدت بین مسلمانان اظهار کرد:برگزاری هر اجلاس و تبلیغ در هر موضوعی تأثیر خاص خود را دارد، مخصوصا در موضوعات مربوط به وحدت اسلامی که حضور علمای شیعه و سنی در این اجلاس باعث تقویت ارتباطات و وحدت بین اقوام و مذاهب می‌شود.

 وی افزود:هر چقدر برگزاری چنین مجالس و اجلاس‌هایی بیشتر شود، زمینه برای آگاه‌سازی جوانان در موضوعات مربوط به آموزه‌های اسلامی بیشتر شده و نسل جدید با احکام اسلامی و اهداف آن بیشتر آشنا می‌شوند.

 امام‌جمعه روستای مارنج کردستان با محکومیت قرآن‌سوزی در غرب تصریح کرد: کشورهای غربی برای رسیدن به نیات شوم خود در زمینه اسلام‌هراسی اقدام به انجام چنین کارهایی می‌کنند.

وی گفت: برای مقابله با این کارهای غیرانسانی، مسئولان کشوری و نظامی باید قاطعانه برخورد کنند و رسانه‌ها هم با تبلیغ احکام و آموزه‌های دینی در بستر فضای مجازی جوانان غربی را با این کتاب آسمانی آشنا کنند.

ارسال نظر