وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
قرآن سوزی کفار ناشی از ترس آنها از گسترش اسلام در جهان است
۱۴۰۲/۰۵/۲۴ ۱۱:۵۳ 354
امام جمعه روستای گوجار منطقه سیلوانا:

قرآن سوزی کفار ناشی از ترس آنها از گسترش اسلام در جهان است

امام جمعه روستای گوجار منطقه سیلوانا، قرآن سوزی کفار را توطئه دشمن و ترس آنها از گسترش اسلام در جهان عنوان کرد و اذعان داشت: خیزش اسلام در جوامع غیراسلامی سبب شده تا امروزه کفار دست به قرآن سوزی بزنند. 

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، سراج الدین محمدی در حاشیه سومین اجلاس منطقه ای وحدت در ارومیه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استانهای خبرگزاری تقریب، اظهار داشت: کشورهای اسلامی باید بیش از پیش احساس مسئولیت کرده و به موضوع وحدت اسلامی بیشتر بپردازند.

وی با بیان اینکه مقابل دین اسلام وظیفه سنگینی داریم، تصریح کرد: مسئولان کشورهای اسلامی با پشتوانه و رفتار دیپلماتیک می توانند این وحدت را تقویت کنند.

 امام جمعه روستای گوجارمنطقه سیلوانا با اشاره به برگزاری سومین اجلاس منطقه ای وحدت اسلامی در ارومیه، افزود:برگزاری این اجلاس ها در بیداری امت اسلامی مؤثر است.

محمدی با بیان اینکه با برگزاری این اجلاس در جامعه خیزش و آگاهی ایجاد می شود، گفت: ضرورت دارد، در چنین گردهمایی هایی، تمام کشورهای خاورمیانه و اسلامی و حتی مسیحیان نیز شرکت کنند. 

وی به نقش رسانه ها برای مقابله با توطئه‌های دشمن اشاره کرد و اظهار داشت: نمی توان در این زمینه نقش رسانه ها را نادیده گرفت.

 امام جمعه روستای گوجار منطقه سیلوانا قرآن سوزی کفار را توطئه دشمن و ترس آنها از گسترش اسلام در جهان عنوان کرد و اذعان داشت: خیزش اسلام در جوامع غیراسلامی سبب شده تا امروزه کفار دست به قرآن سوزی بزنند.

 محمدی اعلام کرد: دشمنان دین سعی دارند، محبت اسلام را در دل سایر ملت ها کاهش دهند؛ بنابراین باید صبور بوده و در مقابل توطئه ها ایستادگی کنیم.

ارسال نظر