وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
اهدای جوائز برندگان مسابقات بزرگداشت هفته بسیج در مجمع تقریب
۱۴۰۱/۱۲/۰۱ ۰۸:۱۴ 435

اهدای جوائز برندگان مسابقات بزرگداشت هفته بسیج در مجمع تقریب

یک دوره مسابقات ورزشی به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج در رشته‌های تنیس‌روی‌میز، پرتاب دارت، فوتبال دستی و شطرنج با حضور کارکنان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، روز یکشنبه 30 بهمن طی مراسمی با حضور مهدی آقامحمد معاون امور اجرایی و برنامه‌ریزی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی جوائز نفرات برتر این دوره از مسابقات اعطا گردید.

در رشته تنیس‌روی‌میز در بخش آقایان: حمید قاسم زاده به مقام نخست، سیدحسن طباطبایی به مقام دوم و مهدی یگانه به مقام سوم دست یافتند.

در رشته پرتاب دارت در بخش آقایان: محمد امینی به مقام نخست، مهران زارع به مقام دوم و سید ابراهیم عزیزیان به مقام سوم دست یافتند.

در رشته فوتبال دستی در بخش آقایان: (سلمان زهره وند وحسن ابوالحسنی) به مقام نخست، (وحید عباسی و حسین خانلو) به مقام دوم و (حمید قاسم زاده و وحید مدنی) به مقام سوم دست یافتند.

در رشته شطرنج در بخش آقایان: محمد امینی به مقام نخست، امین الله مصطفایی به مقام دوم و مرتضی عظیمی به مقام سوم دست یافتند.

در رشته پرتاب دارت در بخش بانوان: لیلا قراقیه به مقام نخست، محبوبه احمدی به مقام دوم و زهرا غلامی به مقام سوم دست یافتند.

در رشته فوتبال دستی در بخش بانوان: (مرضیه خدامرادی و لیلا قراقیه) به مقام نخست، (محبوبه احمدی وآذراحمدی لر) به مقام دوم و (منیرمعینی - فاطمه شمشیرگرها) به مقام سوم دست یافتند.

در رشته شطرنج در بخش بانوان: منیرمعینی به مقام نخست، فاطمه عقیلی و آذراحمدی لر(با نظر داور مسابقه) هردو نفر مقام دوم را کسب کردند.
 

ارسال نظر