دشمن به دنبال خاموش کردن ندای وحدت است/اقتدار و عزت جهان اسلام؛ مرهون یکپارچگی و وحدت امت اسلامی
۱۴۰۱/۰۹/۰۲ ۱۵:۳۱ 407
نماینده مجلس خبرگان در گفتگو با تقریب:

دشمن به دنبال خاموش کردن ندای وحدت است/اقتدار و عزت جهان اسلام؛ مرهون یکپارچگی و وحدت امت اسلامی

آیت الله محمود عبداللهی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری یکی از ابزارهای مقابله با وحدت را ایجاد جنگ رسانه ای از سوی دشمنان دانست و اظهار داشت: استکبار جهانی برای رسیدن به اهداف خود از ابزارهای مادی و معنوی پیشرفته ای در موارد علمی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی بهره می گیرد و یه وسیله رسانه های خود به امت ها القا می کند.

وی افزود: در حقیقت از موانعی که دشمنان اسلام همواره در مقابل اهداف خود مشاهده کرده اند، مسئله وحدت و تقریب امت اسلامی بوده است.

عبداللهی ادامه داد: اکنون در هر نقطه ای از عالم که ندای وحدت و بیداری اسلامی مشاهده می گردد، دشمنان اسلام می کوشند تا ضمن ایجاد تفرقه آن را از بین ببرند.

وی تصریح کرد: اقتدار و عزت لازمه توحید و خداپرستی بوده و مرهون یکپارچگی و وحدت امت اسلامی می باشد؛ قرآن کریم و روایات گوناگون بر اتحاد و انسجام مسلمانان تاکید داشته اند و دشمنان پیوسته در تلاش بوده اند که در اتحاد مسلمین اخلال ایجاد کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: رهبری و مرجعیت اهل بیت علیهم السلام به عنوان نماد وحدت می تواند باشد و به تبع آن ولایت فقیه و رهبری مقام معظم رهبری که یک کارشناس دینی و عالم مسائل سیاسی می باشند و با راهنمایی ها و خطوطی که ترسیم می کنند این اقتدار و یکپارچگی را می‌توان حفظ نمود.

ارسال نظر