وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
اندیشمند هندی خواستار تحریم کالاهای اسرائیلی شد
۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ۰۸:۴۵ 124

اندیشمند هندی خواستار تحریم کالاهای اسرائیلی شد

اندیشمند هندی با تاکید بر ضرورت تحریم کالاهای اسرائیلی، خرید هر کالا را برابر با اهدای یک گلوله به اسرائیل برضد مردم فلسطین خواند.


به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، مولانا محمد عادل خان ندوی، اندیشمند هندی، در پنجمین وبینار طوفان الاقصی که امروز (یکشنبه) به همت مجمع تقریب مذاهب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: ظلم اسرائیل دنیا را شرمنده کرده است.

وی با اشاره به بمباران بیمارستان‌ها و حوزه‌های علمیه، مدارس، دانشکده‌ها و آوارگان در هنگام عبور از مرز ، تصریح کرد که بایکوت این رژیم دلیل بر ایمان و شرافت و ایمان ما خواهد بود.

این اندیشمند هندی با تاکید بر ضرورت تحریم کالاهای اسرائیلی و دعوت مردم به این کار از طریق رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، گفت: این تحریم دو فایده دارد. نخست این که کشور و اقتصاد ما قوی خواهد شد و دوم این که کسانی که این حملات غیرانسانی را انجام دادند، تنبیه می‌شوند.

وی در ادامه سخنان خود گفت: این حملات غیرانسانی باعث آگاهی کل بشریت شده است. دولت‌های بزرگی که ادعای حقوق بشر دارند و برای حقوق بشر می‌ایستند، به بمباران و کشتار مردم بیگناه ادامه می‌دهند و هیچ بیانیه‌ای صادر نمی کنند.

ندوی در پایان تاکید کرد: ما از همه مردم می‌خواهیم که محصولات اسرائیل را در سراسر جهان تحریم کنند. ما می توانیم با تحریم آنها ایمان و شرافت خود را نشان دهیم، اگر این کالاها را بخریم، مثل این است که بر ضد مردم مظلوم فلسطین گلوله خریدیم و به اسرائیل دادیم.

ارسال نظر