وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
پیام تبریک دبیرکل مجمع تقریب به رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان 
۱۴۰۱/۰۶/۲۷ ۱۲:۱۴ 696

پیام تبریک دبیرکل مجمع تقریب به رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی، انتصاب دکتر حبیب سالم السقاف الجفری به ریاست اتحادیه جهانی علمای مسلمان را تبریک گفت. 

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، متن پیام دکتر شهریاری به شرح زیر است: 

جناب دکتر حبیب سالم السقاف الجفری 

سلام علیکم و رحمت الله و برکاته 
اعتماد اتحادیه جهانی علمای مسلمان به شما و اعطای ریاست این اتحادیه به جنابعالی را تبریک می گوییم و از خداوند متعال می خواهیم که گام های شما را در این امر به ویژه در شرایط کنونی که نیروهای شرور در جهان به دنبال ایجاد تفرقه میان امت ما و ایجاد اختلاف و درگیری بین افراد این امت و جلوگیری از اتحاد علمای آن است، را ثابت قدم فرماید. چالش‌های جدی و خطرناکی وجود دارد لذا علمای امت و گروه‌های مکتبی خیرخواه باید برای فرونشاندن این فتنه‌ها، پرکردن شکاف‌ها و تحکیم پیوندها همکاری کنند تا فرصت را از شیاطین انس و جن که در کمین ما هستند، بگیرند. 

ما این فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات دکتر احمد الریسونی تقدیر و تشکر می نماییم و پیشرفت علمی و سلامت و تندرستی مستمر ایشان را خواستاریم و از جناب دکتر علی محی الدین القره داغی به خاطر تلاش ستودنی ایشان برای دستیابی به اهداف اتحادیه و تقویت پیوندهای همکاری با نهادهای اسلامی تشکر می نماییم. 

برادر شما 
دکتر حمید شهریاری 
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

ارسال نظر