وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حمله تروریستی شاه چراغ را محکوم کرد
۱۴۰۲/۰۵/۲۴ ۰۸:۲۳ 696

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حمله تروریستی شاه چراغ را محکوم کرد

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در پیامی حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع) را محکوم کرد و شهادت هموطنانمان را به رهبر معظم انقلاب و ملت مسلمان ایران تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 
حمله تروریستی به حرم حضرت احمدبن موسی علیه السلام در شیراز و شهادت و مجروحیت تعدادی از افراد بی گناه در این بارگاه معنوی موجب تأسف و تأثرعمیق همه مسلمانان آزاده  گردید.  
این تجاوز آشکار و تضییع حقوق حقه مردم مسلمان که در سایه سکوت کشورها و مجامع به اصطلاح مدافع حقوق بشر و توسط ایادی شیطان صفت داعشی به انجام می رسد هدفی جز ترویج اسلام هراسی و ناامن کردن مساجد و حرم های مورد احترام مسلمانان ندارد. 
اگر چه تاریخ به خوبی ثابت کرده است که مدعیان حقوق بشر و هم پیمانان آنها با اعمال معیارهای دوگانه این بارهم همچون دفعات گذشته چشم خود را بر ترور مسلمانان خواهند بست و لکن از سازمان‌های اسلامی و حق جویان عالم می خواهیم این اقدامات مذبوحانه را تقبیح و محکوم کرده و نیز از دستگاههای قضایی و امنیتی  کشور های اسلامی مصراً می خواهیم در تعقیب، دستگیری و مجازات بازدارنده عوامل اینگونه اقدام های ضد بشری و ضد دینی از هیچ کوششی دریغ نکنند. 
اینجانب حمله تروریستی اخیر را در شهر شیراز محکوم نموده و این حادثه دردناک را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، علما و اندیشمندان جهان اسلام و امت اسلامی خصوصاً مردم مؤمن شیراز تسلیت عرض می کنم . 

حمید شهریاری  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

ارسال نظر