وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی جنایت سوزاندن قرآن کریم در سوئد را محکوم کرد
۱۴۰۲/۰۴/۱۰ ۰۸:۱۷ 683

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی جنایت سوزاندن قرآن کریم در سوئد را محکوم کرد

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی بیانیه ای اقدام شنیع دولت سوئد در صدور مجوز قرآن سوزی توسط گروه های افراطی را محکوم کرد.

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، متن بیانیه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یُریدونَ لِیُطفِئوا نورَ اللهِ بِأفواهِهِم و اللهُ مُتِمُّ نورِه وَ لو کَرِهَ الکافِرون
 قرآن سوزی و توهین به مقدسات صدها میلیون مسلمان آن هم در موسم حج و حضور میلیونی حجاج بیت الله الحرام،  با هدف مبارزه با عقایدمکتبی مسلمانان و نیز علاقمندان  به این آیین  دل پسند و عقل گرا، سناریویی تنظیم شده از سوی دشمنان قسم خورده دین اسلام و پیام آور آن حضرت محمدمصطفی صلی الله علیه وآله وسلم است . 
جسارت‌های مکرر در سال‌های  گذشته به قرآن کریم و سکوت مجامع بین‌المللی و مدعیان احترام به عقاید بشر مصداق بارز همراهی با الحادگری و زدودن روحیه توحیدگری درانسان هاست.

به کدامین دلیل محکمه پسند پلیس سوئد رسمااجازه آتش زدن  کتاب مقدس دین ومکتبی را صادر می‌کند که معتقدان به آن در کشورهای گوناگون جهان با تاسی به آموزه‌های رحیمانه آن زیستی مسالمت آمیز در بین خود و با سایر ادیان الهی دارند. آموزه‌های قرآن سعادت بشریت را در سایه احترام به عقاید پیروان سایر ادیان برای رسیدن انسان این مخلوق برگزیده خدا به آزادی فردی و اجتماعی نوید می‌دهد و این همان دلیلی است که مستکبران و زیاده خواهان جهانی برای عدم تحقق آن می‌کوشند و با استفاده از ابزار گوناگون از جمله توهین به ارزش‌های مقبول و قابل احترام خداپرستان و اسلام خواهان با آن ستیزه می‌کنند.

 مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به نمایندگی از اعضای محترم خود از مذاهب گوناگون اسلامی در اقصی نقاط این کره خاکی ضمن محکوم نمودن عمل شنیع و غیر انسانی عاملان توهین به قرآن کریم و حامیان گوناگون آنها  از دادگاه‌های صالحه بین‌المللی و نهادهای فعال درعرصه بین الملل می خواهد اقدامات لازم قانونی وحقوقی را برای مجازات این افراد و نیز جلوگیری از فعالیت توهین کنندگان به ادیان الهی با قاطعیت انجام دهند.

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

ارسال نظر