وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
بیانیه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت تحولات اخیر فلسطین
۱۴۰۲/۰۷/۱۷ ۱۹:۰۳ 483

بیانیه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت تحولات اخیر فلسطین

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، درپی عملیات پیروزمندانه مبارزان فلسطینی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بیانیه‌ای صادرکرد.
متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزیزٌ
(سوره مبارکه حج آیه ۴۰)

فلسطین، بخش اشغال شده ای ازپیکراسلام است که بیش ازهفت دهه توسط صهیونیست های تروریست و کودک کش غصب ومردم مظلوم آن همواره تحت هجمه وظلم ایادی رژیم منحوس صهیونیستی قراردارند.

رژیمی که برای رسیدن به خواسته های نامشروع خود باحمایت هم پیمانان قسم خورده اش خصوصا آمریکا وانگلیس ازهیچ جنایتی درحق صاحبان آن کشور دریغ نکرده وجان و مال هزاران مسلمان رادراین بلاد اسلامی وقبله اول مسلمانان گرفته ویا به یغمابرده است.

این رژیم در این مدت باتکیه بر حمایت غرب وبرخی دیگرازحامیان خود وباتوهم شکست ناپذیری ،هیچ گونه توجهی به حقوق مردم فلسطین و اعتراضات صدهامیلیون مسلمان درسراسرعالم نکرده وحتی بیانیه های بین المللی راهم نادیده گرفته است.غافل ازاینکه جوانان غیرتمند فلسطینی با اتکاء به قدرت لایزال الهی و با درس آموزی از مکتب قرآن و رسول اکرم صلی الله علیه و آله انتفاضه سنگ راتبدیل به پاسخی صریح,قاطع و مقتدرانه نمودند وباحمله موشکی ضربات مهلکی رابرتارهای عنکبوتی حکومت اسراییل وارد ساختند.

امیداست این اقدام مؤثر و دشمن شکن رزمندگان اسلام, دولتهای علاقمند به عادی سازی رابطه با صهیونیست راازخواب غفلت بیدار کند وآنان را در کنار سایر دولتها وملتهای آزادی خواه و حق طلب قراردهد.

مجمع جهانی تقریب مداهب اسلامی پیروزی اخیرمقاومت اسلامی فلسطین را به همه عدالت طلبان جهان، خصوصا مسلمانان تبریک می‌گوید و با آرزوی پیروزی های  مستمر برای  مردم ستمدیده فلسطین، از دولتهای اسلامی ونیزعلما,فرهیختگان ونخبگان کشورهای اسلامی می خواهد باحمایت های گسترده از تلاشگران ومبارزان محورمقاومت , این عزیزان را در حرکت مقدس خود برای استیفای کامل حقوق پایمال شده تا دستیابی به پیروزی کامل یاری نمایند. 

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

ارسال نظر