وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
طوفان الاقصی از واقعیت تمدن اروپایی پرده برداشت
۱۴۰۲/۱۰/۲۴ ۱۶:۱۰ 236
عالم اهل سنت عراقی:

طوفان الاقصی از واقعیت تمدن اروپایی پرده برداشت

نماینده رئیس دیوان وقف سنی عراق تأکید کرد: طوفان الاقصی از واقعیت تمدن اروپایی پرده برداشت و نشان داد کسانی که ادعای حمایت از حقوق بشر دارند، هیچ قدمی در این راستا بر نمی دارند و هیچ دفاعی از کودکان و زنان بی گناه غزه که در اثر جنایات رژیم صهیونیستی به شهادت می رسند، انجام نمی دهند.


به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، شیخ محمد نوری، نماینده رئیس دیوان وقف سنی عراق امروز یکشنبه 24 دی ماه در همایش بین المللی "طوفان الاقصی و بیداری وجدان بشری" با بیان اینکه عملیات طوفان الاقصی تمدن اروپایی را در معرض آزمایش بسیار بزرگی قرار داد، گفت: طوفان الاقصی پرده از واقعیت تمدن اروپایی برداشت و نشان داد کسانی که ادعای حمایت از حقوق بشر دارند، هیچ قدمی در این راستا بر نمی دارند و هیچ دفاعی از کودکان و زنان بی گناه غزه که در اثر جنایات رژیم صهیونیستی به شهادت می رسند، انجام نمی دهند.
 
وی در بیان کرد: در عملیات طوفان الاقصی تمدن اسلامی نیز مورد آزمایش قرار گرفت. زیرا آیا ما توانسته ایم به عنوان یک پیکر واحد در کنار اعضای آسیب دیده امت اسلامی قرار داشته باشیم؟
 
این عالم اهل سنت عراقی تأکید کرد: ما باید در این زمینه احساس مسئولیت داشته باشیم و تنها به برگزاری جلسات و سخنرانی ها اکتفا نکنیم بلکه باید اقدامات عملی برای متوقف کردن اقدامات وحشیانه صهیونیست ها در غزه انجام دهیم.
 
وی در پایان با اشاره به متوقف کردن کشتی های رژیم صهیونیستی توسط مجاهدان یمنی، اظهار کرد که اقدامات امروز مجاهدان یمنی به ما نشان داد که می توانیم در کنار جبهه مقاومت باشیم و شاهد سرافکندگی و شکست صهیونیست ها و هم پیمانان آنها به خصوص آمریکا خواهیم بود.

ارسال نظر