وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
تقدیر دبیرکل مجمع جهانی تقریب از مردم، علما، فرهیختگان و مسئولان استان آذربایجان غربی
۱۴۰۲/۰۵/۳۰ ۰۸:۰۹ 493

تقدیر دبیرکل مجمع جهانی تقریب از مردم، علما، فرهیختگان و مسئولان استان آذربایجان غربی

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب طی پیامی از مردم شریف، علمای اعلام، فرهیختگان ارجمند و مسئولان محترم استان آذربایجان غربی برای همکاری در جهت برگزاری سومین اجلاس منطقه ای وحدت اسلامی تقدیر کرد. 

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، متن پیام به شرح زیر است:  

مردم شریف، علمای اعلام، فرهیختگان ارجمند و مسئولین محترم استان آذربایجان غربی 
سلام‌علیکم  
با عنایت پروردگار متعال، سومین اجلاس منطقه‌ای وحدت اسلامی در تاریخ 18مردادماه1402 در استان آذربایجان غربی؛ رنگین کمان اقوام و مذاهب در ایران، با عنوان «همکاری‌های اسلامی برای دستیابی به ارزش‌های مشترک» و با حضور مؤثر و پرشورعلما و شخصیت‌های محترم و معزز اهل تسنن و تشیع از نقاط مختلف ایران و خصوصاً آن منطقه برگزار شد. 
در این نشست پربرکت میزبان جمع کثیری از صاحبان فضیلت و پرچمداران علم و معنویت و طلایه‌داران وحدت از کشورهای روسیه، گرجستان، ترکیه، عراق، سوریه و آذربایجان و شهرهای مختلف ایران اسلامی و خصوصاً استان آذربایجان غربی بودیم. 
برگزاری مناسب و اثربخش این اجلاس فاخر، پرمحتوا و الگو به همت، مساعدت، تلاش خالصانه و هم‌افزایی همه نهادها و اقشار، خصوصاً مردمان خونگرم دیار و خطه زیبای آذربایجان غربی میسر شد. 
برخود لازم می‌دانم صمیمانه از حسن همکاری و عنایت مردم غیور، مهمان نواز و شهیدپرور آذربایجان غربی و نیز مسئولین پرتلاش استان، خصوصاً نماینده محترم ولی فقیه حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر قریشی"دام عزه العالی" و نیز استاندار معزز، انقلابی و خدوم آذربایجان غربی جناب آقای محمد صادق معتمدیان "زیدعزه العالی"، عموم علما و فرهیختگان اهل‌سنت و شیعه، مدیران و کارکنان محترم سازمان ها، ادارات و نهادهای دولتی و انقلابی و سایر اعاظم بزرگوار"دامت توفیقاتهم" تقدیر و تشکر و ادای سپاس نمایم. 
از درگاه حضرت احدیت آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران به اسلام و نظام جمهوری اسلامی را مسألت می‌نمایم.

ارسال نظر