وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
شیخ ماهرحمود: امت اسلامی برای آزادی قدس متحد شود
۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ۰۸:۵۵ 287

شیخ ماهرحمود: امت اسلامی برای آزادی قدس متحد شود

رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت با اشاره به آماده‌باش بی‌سابقه آمریکا و کشورهای غربی در حمایت از رژیم صهیونیستی، بر ضرورت اتحاد مسلمانان برای دستیابی به پیروزی در مقابل این رژیم تأکید کرد.


به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، شیخ ماهر حمود، رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت  در پنجمین وبینار طوفان الاقصی که امروز (یکشنبه) به همت مجمع تقریب برگزار شد،گفت: امروزه شاهد آن هستیم که همه دنیا به‌پا خواسته و همه توان امکانات خود را در خدمت صهیونیسم و پروژه آن  قرار داده است.

وی با اشاره به حمایت همه‌جانبه کشورهای غربی از صهیونیست‌ها، خاطرنشان کرد: این نخستین‌بار است که می‌بینیم آمریکایی‌ها برای کمک به رژیم صهیونیستی تا این حد به وضعیت آماده باش درآمده‌اند.

این عالم لبنانی، با بیان این که صهیونیست‌ها علاوه بر قتل و کشتار کودکان و غیر نظامیان و هدف قرار دادن خانه‌ها، نانوایی‌ها، بیمارستانها، مساجد، کلیساها، انبارهای غذا، هر جایی را که مورد نیاز زندگی است، هدف قرار داده‌اند؛ این اقدامات را بزرگترین اهانت توصیف کرد.

شیخ ماهر حمود تأکید کرد: باید مانند دوران صدر اسلام متحد شده و از مذهب گرایی دور شویم تا بتوانیم مسجد الاقصی را بازپس بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: افتخار ما باید به دین اسلام و اتحاد امت اسلامی باشد و نه احزاب و چند دستگی، تا به خواست و اذن خداوند پس از عملیات طوفان الاقصی، وعده الهی به‌زودی محقق شود.

ارسال نظر