وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگاه مطالعات تقریبی و سلسله نشست‌ها
۱۴۰۱/۰۹/۲۶ ۱۱:۲۱ 567

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگاه مطالعات تقریبی و سلسله نشست‌ها

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، نمایشگاه آثار و دستاوردهای این مرکز و سلسله نشست­‌های علمی، همزمان با فرارسیدن هفته پژوهش در سال ۱۴۰۱ با حضور تعدادی از فعالان و صاحب‌­نظران عرصه وحدت و تقریب، از روز شنبه ۲۶ لغایت ۳۰ام آذرماه سال جاری در ساختمان پژوهشگاه مطالعات تقریبی برگزار می‌­شود.
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین راشدی­‌نیا سرپرست پژوهشگاه مطالعات تقریبی، با اشاره به ‌پیش رو بودن هفته پژوهش اظهار داشت: در کشور ما هفته آخر آذرماه را هفته پژوهش اعلام کرده‌اند که فرصت مغتنمی برای تقدیر از پژوهشگران، بازخوانی پژوهش‌های انجام‌شده و آسیب‌شناسی پژوهش در کشور طی سال گذشته است.
وی با بیان اجرای برنامه‌های هفته پژوهش در قالب سلسله نشست‌های علمی و برگزاری نمایشگاه آثار افزود: در برنامه‌ سلسله نشست‌های علمی این هفته سعی شده است تا بیشتر به مباحث کمتر انجام شده و مباحث روز جهان اسلام پرداخته شود.
حجت الاسلام راشدی‌نیا با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته‌شده ابراز کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب، برگزاری نشست‌های علمی و همچنین تقدیر از پژوهشگران این مرکز پژوهشی با حضور دبیرکل محترم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ازجمله برنامه‌های این هفته می­‌باشد.

برنامه نشست‌­های علمی پژوهشگاه مطالعات تقریبی در هفته پژوهش سال ۱۴۰۱

ارسال نظر