مسئله فلسطین و قدس با اتحاد و مقاومت امت اسلامی به هدف مقدس خود خواهد رسید
۱۴۰۱/۰۲/۱۸ ۰۸:۱۵ 950
بهشتی در گفتگو با تقریب:

مسئله فلسطین و قدس با اتحاد و مقاومت امت اسلامی به هدف مقدس خود خواهد رسید

حجت الاسلام و المسلمین احمد بهشتی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با اشاره به تقویت روحیه و انگیزه درونی امت اسلامی در ایجاد همگرایی عظیم در مسئله فلسطین، اظهار داشت: اگر انگیزه درونی مسلمانان تقویت گردد؛ دولت هایی که شرافت خود را به آمریکا و  اسرائیل فروختند نابود خواهند شد، در نتیجه برگشت قدس شریف به آغوش اسلام خواهد بود.

وی افزود: امت اسلامی باید اتحاد خود را حفظ کند؛ متاسفانه با اینکه زمینه برای اتحاد امت فراهم است اما مشاهده می کنیم که تحت سلطه دولت ها وحکومت هایی که استعماری بوده و بهتر عنوان کنیم صهیونیسم هستند، گرفتار شده اند.

وی ادامه داد: چنین حکومت های فریب خورده ای، مانع اتحاد امت اسلامی می باشند و نمی گذارند آرمان های بزرگ اسلامی برآورده شود.

این عضو مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: امت اسلامی استقامت کردند و تحت رهبری پیامبر اسلام(ص) مکه را فتح کردند و به آغوش اسلام آوردند؛ اکنون نیز امت اسلامی نباید ناامید باشد، باید تلاش مضاعفی کرد و با انگیزه ، اتحاد و مقاومت این هدف مقدس را تقویت نمود.

وی در پایان تاکید کرد: باید دنیای اسلام را هماهنگ و برای آزادی قدس تقویت کنیم؛ در روزی که امام راحل(ره) روز قدس را بنیانگذاری کردند و رهبر انقلاب همواره پیگیری و حمایت آن را انجام دادند، امیدواریم این راه هموارترشود تا آزادی قدس شریف به زودی محقق گردد.

ارسال نظر