وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
قرائت پیام وزیر اوقاف سوریه و شیخ ماهر حمود در نشست علمی طلایه داران صلح و وحدت اسلامی
۱۴۰۲/۰۲/۲۰ ۱۳:۰۵ 516

قرائت پیام وزیر اوقاف سوریه و شیخ ماهر حمود در نشست علمی طلایه داران صلح و وحدت اسلامی

پیام شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت و محمد عبدالستار سید وزیر اوقاف سوریه پیرامون آیت الله تسخیری در نشست علمی طلایه داران صلح و وحدت اسلامی قرائت شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، عبدالستار سید وزیر اوقاف سوریه در بخشی از پیام خود گفت: آیت الله تسخیری از طلایه داران وحدت و دغدغه مندان فلسطین و مسئله مقاومت بود و ایمان راسخ داشت که رسالت اسلام، نجات انسان و برقراری عدالت است. 

شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت هم گفت: آیت الله تسخیری بر وحدت و کنار گذاشتن اختلافات، به عنوان یک رسالت تاریخی تاکید داشت و در نقاط مختلف جهان به دنبال ایجاد تقریب و وحدت بود.

وی افزود: آیت الله تسخیری زبان عربی را با فصاحت و بلاغت صحبت می کرد که این مسأله در پیشبرد اهدافشان بسیار مؤثر بود؛ ایشان مرتبه شهدا را دارد چون پیوسته در زندگی خود به دنبال شهادت بود. آیت الله تسخیری در واقع نقش مکمل برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران را داشت.

رلیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت گفت: آیت الله تسخیری با وجود موانع استکبار هیچ وقت، دست از تلاش برای پیشبرد اهداف تقریبی برنداشت.با صداقت و استقامت راه خود را ادامه داد و امیدوارم راه ایشان ادامه یاید.  

ارسال نظر