دیدار دبیرکل مجمع جهانی تقریب با نماینده مقام معظم رهبری در سوریه
۱۴۰۱/۰۸/۱۷ ۰۸:۲۱ 168

دیدار دبیرکل مجمع جهانی تقریب با نماینده مقام معظم رهبری در سوریه

حجت الاسلام المسلمین دکتر شهریاری با حجت الاسلام والمسلمین صفارهرندی نماینده مقام معظم رهبری در سوریه دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، دکتر شهریاری در این جلسه با اشاره به اهمیت تربیت اسلامی برای آحادجامعه خصوصاجوانان ، وظیفه مربیان و والدین را بسیار حساس توصیف کرد.

وی تاکید کرد: رسانه های معاند با تزریق اخبار کذب و تحریک خشونت سعی در تفرقه بین آحاد نسل جوان دارند بخشی از جوانان ما امروز مظلوم ترین نسل بعد از انقلاب هستند که به دلیل هجوم رسانه‌های بیگانه و انحصارگرایی خبری دشمن از بسیاری از بیانات ارزشی محروم مانده اند.
 
دبیرکل مجمع جهانی تقریب به بعضی از پروژه های دشمن اشاره کرد و افزود: این خود یکی از پروژه های دشمن است که در غفلت بعضی مسئولین با تولیدات صوتی و تصویری نا مناسب و دروغ  پردازیهای حرفه ای دلهای نسل جوان ما را هدف قرار داده تا آنها را تسخیر کنند. 

حجت الاسلام و المسلمین دکتر شهریاری تصریح کرد: نقش روحانیت برای هدایت و ایجاد دستمایه های مناسب در زمینه  خنثی سازی تفکرات لیبرالی برای نسل جوان  حیاتی و مهم است و امروز وظیفه اصلی دستگاه‌های فرهنگی در حوزه ملی و بین اللملی جهاد تبیین است.

ارسال نظر