تولید امنیت ملی بزرگترین دستاورد سی و ششمین کنفرانس وحدت بود
۱۴۰۱/۰۸/۱۱ ۰۸:۱۱ 553
دکتر شهریاری در نشست صمیمی با کارکنان مجمع تقریب:

تولید امنیت ملی بزرگترین دستاورد سی و ششمین کنفرانس وحدت بود

نشست صمیمی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با کارکنان این مجمع پیش از ظهر امروز در سالن همایشهای بوستان هنرمندان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، دکتر حمید شهریاری در این نشست صمیمانه، ضمن قدردانی از تلاشهای کارکنان مجمع تقریب برای برگزاری موفق سی و ششمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی،به شرایط کنونی جامعه و برگزاری موفق کنفرانس وحدت در این شرایط اشاره کرد و گفت: بزرگترین دستاورد این کنفرانس،تولید امنیت ملی آن هم در شرایطی که رسانه های غربی دم از ناامنی در کشور می‌زدند، بود.

وی تأکید کرد: بزرگترین چیزی که انسان می‌تواند در زندگی به آن دست پیدا کند، نجات و هدایت الهی است که جز با رضایت خداوند به دست نمی‌آید.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر شهریاری در ادامه با اشاره به داستان حضرت موسی(ع) و سامری و جهالت مردم در آن زمان، گفت: امروز هم گویی یک گوساله سامری ایجاد شده و تولید خبر می‌کند، بی بی سی و ایران اینترنشنال و صفحات موبایل به گونه ای نقش گوساله سامری را ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه به تعبیر قرآن، فتنه، آدمهای خبیث را از طیب جدا می کند، از فتنه های موجود در جامعه انتقاد کرد و گفت:ما باید به تربیت نسل جوان بیشتر توجه کنیم، چرا که طبیعتا دروغ های رسانه ای بر ذهن آنها اثرگذار است.

دکتر شهریاری با تأکید بر اینکه، امروز مسئولیت ما در ابلاغ مسائل فرهنگی سنگین است، گفت:باید برای تبیین حقیقت تلاش بیشتری کرده و بیشتر به سمت جهاد تبیین برویم. 

در ادامه این نشست از کارکنان نمونه مجمع تقریب با اهدای لوح تقدیر توسط دبیرکل مجمع و معاونین ایشان، تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است در ابتدای برنامه، مهدی آقامحمد معاون اموراجرایی و برنامه‌ریزی مجمع تقریب، با ارائه گزارش مختصری از اقدامات انجام شده در سی و ششمین کنفرانس وحدت اسلامی، از تلاش کارکنان بخشهای مختلف مجمع تقریب در ایام برگزاری کنفرانس قدردانی کرد.

ارسال نظر