وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
آیین رونمایی از پوستر سی و هفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی برگزار شد
۱۴۰۲/۰۶/۲۹ ۰۹:۰۸ 416

آیین رونمایی از پوستر سی و هفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی برگزار شد

آیین رونمایی از پوستر سی و هفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، معاونین و مدیران مجمع تقریب صبح امروز در محل دفتر دبیرکل مجمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، آیین رونمایی از پوستر سی و هفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب، معاونین و مدیران این مجمع و نمایندگانی از سازمان‌ها و نهاد ها صبح امروز در محل مجمع تقریب برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر شهریاری در این آیین اظهار داشت: موضوع سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی "همکاری‌های اسلامی برای دستیابی به ارزش‌های مشترک" است. جهان اسلام دارای یکسری ارزش‌های مشترک است و طبیعتا تهدیدهای مشترکی همانند قرآن سوزی، اسلام هراسی و... دارد. بنابراین ما باید بدانیم که چگونه می‌توانیم در جهان اسلام همکاری هایی را داشته باشیم تا به این ارزش‌های مشترک دست یابیم و از تهدیدهای مشترک پیشگیری کنیم.

وی افزود:بخش وبیناری سی و هفتمین کنفرانس وحدت اسلامی از تاریخ 6 تا 9 مهرماه سال جاری از سایت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پخش خواهد شد که بالغ بر 240 نفر از مدعوین در این وبینار ها به ایراد سخنرانی می‌پردازند.
 
دکتر شهریاری تصریح کرد: از همه شخصیت‌هایی که برای وبینار های سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی فایل تصویری ارسال کرده اند، کمال تشکر و قدردانی را دارم. امیدواریم این کنفرانس با همکاری دیگر دستگاه ها و سازمان‌ها به بهترین شکل برگزار شود.
 
گفتنی است؛ سی‌و هفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی از تاریخ نهم لغایت یازدهم مهرماه سال ۱۴۰۲ به صورت حضوری وششم تا هشتم مهرماه به صورت وبیناری با موضوع "همکاری‌های اسلامی برای دستیابی به ارزش‌های مشترک" از سوی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در تهران برگزار می شود.

ارسال نظر