وب سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى

اهم اخبار تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
سایت رسمی مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
۱۴۰۲/۱۰/۱۶ 153
دبیرکل مجمع جهانی حمایت از مقاومت در گفت وگو با تقریب:

ایران، پرچمدار دفاع از انسانیت و منادی وحدت در امت اسلام است / حاج قاسم متعلق به همه امت اسلام بود

دبیرکل مجمع جهانی حمایت از مقاومت در لبنان تصریح کرد: شهید حاج قاسم فقط متعلق به جمهوری اسلامی ایران نبود، او متعلق به همه امت اسلام و ملت‌های عربی و اسلامی بود.

۱۴۰۲/۱۰/۱۶ 158
غضنفرآبادی در گفت‌وگو با تقریب:

غرب با شعار حقوق بشر دست به جنایت می‌زند/ مکتب حاج قاسم مدافع مظلوم است

عضو پارلمان یازدهم با تمجید از منش فکری سپهبد شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی مسیری را ترسیم کرد که در آن حمایت از مظلومان و نبرد با جنایتکاران همواره در اولویت است.

۱۴۰۲/۱۰/۱۶ 161
ماموستا خاتمی در گفتگو با تقریب:

شهید سلیمانی در جهت حفظ و گسترش وحدت در بین امت اسلامی گام بر داشت

امام جمعه اشنویه، بیان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی مسبب آزادی عراق ، سوریه ، یمن و بسیاری مناطق در کشورهای منطقه و جهان بودند که به گفته مقام ارشد حماس "شهید سلیمانی بر گردن تمام ملت های مقاوم حق دارد"؛ خداوند متعال انشاالله ایشان را با اولیای الهی محشور گرداند.

۱۴۰۲/۱۰/۱۶ 227
 

سربازان راه روشن سلیمانی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «جنایتکاران سنگدل نتوانستند عشق و شوق مردم به زیارت مرقد سردار بزرگشان شهید قاسم سلیمانی را تحمل کنند؛ بدانند که سربازانِ راه روشن سلیمانی هم رذالت و جنایت آنان را تحمل نخواهند کرد... این فاجعه آفرینی پاسخ سختی در پی خواهد داشت باذن الله.»

۱۴۰۲/۱۰/۱۳ 311
 

نماهنگ | شهید راه قدس

رسانه KHAMENEI.IR براساس اشاره اخیر رهبر انقلاب به نقش برجسته سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در احیای جبهه مقاومت در منطقه غرب آسیا و در آستانه چهارمین سالگرد بزرگداشت این شهید عزیز، نماهنگ «شهید راه قدس» را منتشر میکند.

۱۴۰۲/۱۰/۱۲ 151
آخوند میرزاعلی در گفتگو با تقریب:

شهید سلیمانی منشا خیر و برکات فراوانی برای جبهه مقاومت و تربیت نسل های آینده گردید

امام جمعه آق قلا، بیان کرد: حاج قاسم سلیمانی ویژگیهای زیادی‌ داشتند اما دو ویژگی سرآمد بود؛ که عبارتند از این که: "به خداوند متعال ایمان راسخ داشتند و غیر از خدا هیچ ترسی نداشتند" ، " همواره بر اتحاد و وحدت کلمه تأکید داشتند"؛ براي حاج قاسم شیعه و سنی تفاوتی نداشت همه‌ را برابر و برادر می دانستند.

۱۴۰۲/۱۰/۱۲ 165
حجت الاسلام کریمی نیا در گفتگو با تقریب:

نگاه وحدت آفرین شهید سلیمانی به اهل سنت فلسطین، پیروزی محور مقاومت را رقم زده است

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، بیان کرد: شهید سلیمانی امکانات و خدمات ارزنده ای را به ملت های اهل سنت در اقصی نقاط عالم ارائه کردند که در نهایت این پیروزی ها و جشن ها برای هر دو مذهب شیعه وسنی خواهد بود.