هدف دشمن از کشتار کودکان، نابود کردن مقاومت است
۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ۰۸:۵۱ 30
امام جماعت شهر پالرمو در ایتالیا؛

هدف دشمن از کشتار کودکان، نابود کردن مقاومت است

امام جماعت شهر پالرمو در ایتالیا با بیان این که هدف دشمن از کشتار کودکان، نابود کردن مقاومت است، اظهار داشت: این کودکان روزی به مردان مقاومت تبدیل خواهند شد.


به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، شیخ بدری خلف الله المدانی، اندیشمند تونسی و امام جماعت شهر پالرمو در ایتالیا در پنحمین وبینار طوفان الاقصی که امروز (یکشنبه) به همت مجمع تقریب مذاهب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: قلب‌های ما در غزه است اگر چه شاید جسم ما آنجا نباشد و در غزه زندگی نکنیم؛ غزه در دل‌های ما زندگی می‌کند.  

وی با بیان این که ما در غزه روح هویت و عقیده را شاهدیم، اظهار داشت: خداوند مسجدالاقصی را به عنوان قبله نخست مسلمانان برگزید و آن را مکانی مبارک و محل هبوط پیامبران و رسولان قرار داد و سپس محل عروج پیامبر اسلام (ص) قرارداد. 

وی با اشاره به وحشی‌گری دشمن و قتل کودکان، مردان و زنان تاکیدکرد: غزه و مقاومت پایدار خواهند ماند.

 امام جماعت شهر پالرمو در ایتالیا هدف دشمن از کشتار کودکان را نابود کردن مقاومت خواند و گفت: این کودکان روزی به مردان مقاومت تبدیل خواهند شد و هر کودکی که در غزه جان خود را از دست می‌دهد، نوزاد دیگر متولد می‌شود. 

وی افزود: اگر ما در گذشته کودکانی را می‌دیدیم که سنگ در دست دارند، امروز کودکان طوفان الاقصی را شاهدیم. کودکانی را می‌بینیم که تجهیزات و سلاح در اختیار ندارند اما حامل عقیده‌ای بزرگ و عاشق غزه و فلسطین هستند. همین کودکان روزی آتش و سلاح مقاومت خواهند شد. 

این اندیشمند مسلمان تاکیدکرد که ما باید در کنار آنها باشیم و عادی سازی را محکوم کنیم  و بگوییم که فلسطین مقاوم خواهد ماند. 

وی با بیان این که برخی می‌خواهند مقاومت را به تروریسم نسبت دهند، گفت: در حقیقت این نوعی از تحریف واقعیت و تاریخ، استکبار و بهره برداری از رسانه برای تحریف حقایق است. اما خداوند تعالی برای یاری حق و بطلان باطل حضور دارد. 

وی ادامه داد: مقاومت باید ادامه یابد و ما در هر مکانی وظیفه داریم فلسطین را یاری کنیم و باید حتی اگر نمی‌توانیم در غزه باشیم، به کودکان خود بیاموزیم که مسئله اصلی آنها، مسئله فلسطین است.

ارسال نظر