عالم بنگلادشی: کشورهای اسلامی برای کمک به فلسطینی‌ها متحد شوند
۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ۰۸:۵۲ 35

عالم بنگلادشی: کشورهای اسلامی برای کمک به فلسطینی‌ها متحد شوند

"محمد امدادالدین" عالم بنگلادشی با انتقاد از سکوت مجامع بین‌المللی و مدعیان دفاع از حقوق بشر در قبال جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها، از حکام کشورهای اسلامی خواست به یاری ملت فلسطین بشتابند.


به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، "محمد امدادالدین" عالم بنگلادشی با اشاره به شهادت شمار بسیاری از زنان، کودکان و سالخوردگان در غزه، خطاب به سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی و سازمان‌های مدافع حقوق بشر گفت: انسانیت در فلسطین چه شد؟ حقوق بشر در فلسطین کجاست؟ برای حمایت از حقوق‌بشر در فلسطین چه می‌کنید؟

محمد امدادالدین خطاب به صهیونیست‌ها گفت: دست از تجاوز و ظلم علیه فلسطینی‌ها بردارید و زمین‌هایشان را بازپس دهید و بدانید که این مرحله پایانی نیست بلکه مراحل پشت سر می‌آیند و متقین پیروز هستند.

این عالم بنگلادشی با بیان این که حکام کشورهای اسلامی در قبال مردم مسئول هستند، از آنها پرسید: پشتیبانی شما از ملت فلسطین کجاست؟ کمک‌هایتان چه شد؟
وی افزود: شما باید متحد شده و به اتفاق نظر برسید و به برادران فلسطینی ما از نظر سیاسی و مالی و فکری کمک کنید.

محمد امدادالدین با اشاره به حمایت همه ملت‌های آزاده از مقاومت برای دستیابی به مطالبات برحق خود، از همه گروه‌های مقاومت خواست در مقابل دشمن صهیونیستی متحد شوند.

وی در پایان سخنان خود از حمایت مالی و سیاسی، مقامات، مردم، سازمان‌ها و موسسات بنگلادش از مردم فلسطین تاکیدکرد.

ارسال نظر