اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی ریشه در دشمنی قدیمی آنان با اسلام دارد
۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۱۲:۰۹ 298
مولوی مدنی در گفتگو با تقریب:

اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی ریشه در دشمنی قدیمی آنان با اسلام دارد

مولوی اسحاق مدنی رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب پیرامون اقدام خبیثانه و توهین آمیز نشریه شارلی ابدو فرانسوی به ساحت رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: اقدام اخیر نشریه فرانسوی، ریشه و سرچشمه در عقاید فاسد آنان دارد؛ در واقع آن ها نسبت به اسلام و جمهوری اسلامی ایران دارای دشمنی و عناد هستند، زیراکه این جمهوری اسلامی است که پرچم اسلام را در جهان بلند کرده است.

مشاور عالی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ، افزود: آنان در ذات خود یک دشمنی و عناد قوی دارند و به هر بهانه ای و فرصتی این دشمنی را ظاهر می کنند و تنفر خود را از اسلام ، مسلمانان و هر چیزی که با آن ارتباط داشته باشد نشان می دهند.

وی ادامه داد: این اقدام از عداوت و دشمنی قدیمی آنان سرچشمه می گیرد؛ آنان اسلام را رقیب خود می بینند؛ در این میان تنها کشوری که از اسلام حرف می زند و دفاع می کند جمهوری اسلامی ایران است، لذا نوک اهداف و دشمنی خود را سوی رهبر انقلاب گرفته اند.

مولوی مدنی تصریح کرد: آنها از اینکه جمهوری اسلامی ایران نمونه ای برای جهان اسلام باشد خرسند نیستند و دشمنی ها را علنی می کنند تا شاید بتوانند محبوبیت مقام معظم رهبری و پیامبراسلام(ص) را کمرنگ کنند که اشتباه فکر می کنند.

رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب در پایان تاکید کرد: هر چه از این ترفندهای احمقانه انجام دهند، جایگاه مقام معظم رهبری بیشتر و بالاتر خواهد رفت و محبوبیت ایشان افزایش پیدا می کند، زیرا کسانی که دلسوز اسلام هستند نسبت به ایشان و مقدسات اسلام علاقه بیشتری پیدا خواهند کرد و اثرات دشمنی آنان خنثی خواهد شد.

ارسال نظر