پیام قدردانی اسماعیل هنیه از دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی
۱۴۰۰/۰۳/۱۹ ۲۰:۳۳ 1976

پیام قدردانی اسماعیل هنیه از دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پیامی از مواضع حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در حمایت از مردم فلسطین قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حمید شهریاری 
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی
با سلام و درود
با نهایت تقدیر و تشکر؛ ما در جنبش مقاومت اسلامی حماس پیام کریمانه شما که سرشار از همبستگی اسلامی با مسأله فلسطین به عنوان مسأله اصلی امت اسلام و در رأس آن شهر قدس و مسجد الاقصی بود را دریافت کردیم.
به اسم جنبش حماس و مردم فلسطین از احساسات صادقانه و مواضع شرافتمندانه ای که در پیام خود ذکر کردید، کمال تشکر را داریم و بار دیگر از این گونه مواضع و تلاشهای رهبری، مردم و نهادها و مؤسسات ایران در حمایت از مردم فلسطین و مقاومت شجاعانه آن قدردانی کرده و به آن افتخار می کنیم.
این گونه مواضع برای ما در فلسطین، انگیزه ای در ادامه دادن مسیر مقاومت تا گرفتن حقوق قانونی مان، آزادی اراضی اشغالی و مقدسات غصب شده و نابودی رژیم اشغالگر قدس می باشد.
پیروزی بزرگ اخیر، ابتدائا به فضل خدا و سپس با ابتکار مقاومت در نوار غزه و مقاومت مردم فلسطین محقق شد و باید گفت، کلیه امت اسلام در تحقق این پیروزی شریک هستند، از طریق همبستگی و حمایت مستمر از مردم فلسطین و مسأله عادلانه آن علیه تجاوز و دشمنی و تروریسمی که دشمن کل امت اسلام آن را مرتکب می شود.
از همراهی و بیان احساسات عمیق شما در مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی قدردانی می کنیم؛ خداوند شما را حفظ کند و به شما توفیق عنایت فرماید.
درودهای خالصانه و تشکر فراوان ما را پذیرا باشید.
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس

ارسال نظر