ادعای حقوق بشری غرب، دروغی بیش نیست/ هیچ ارگانی نظیر سازمان ملل متحد تا به امروز و به این اندازه حقوق بشر را ضایع نکرده است
۱۴۰۱/۱۰/۱۸ ۰۹:۰۳ 300
مولوی سلامی در گفتگو با تقریب:

ادعای حقوق بشری غرب، دروغی بیش نیست/ هیچ ارگانی نظیر سازمان ملل متحد تا به امروز و به این اندازه حقوق بشر را ضایع نکرده است

مولوی نذیر احمد سلامی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب پیرامون سخنان و منویات رهبری در ارتباط با ادعای حقوق بشر در غرب، اظهار داشت: مجامع غربی به خصوص بخش های سازمان ملل متحد در ارتباط با حقوق بشر به ایجاد فضای تبلیغاتی و پروپاگاندای بسیار زیادی برای موجه کردن فعالیت خود می پردازند.

مولوی سلامی، افزود: اگر کسی از ماهیت و واقعیت آنان خبر نداشته باشد، شاید باور نکند که آنها واقعا مدافع حقوق بشر نیستند؛ در واقع آنان به سهولت حقوق بشریت را پایمال می کنند.

وی ادامه داد: بنده فکر می کنم هیچ  ارگانی تا به امروز و به این اندازه حقوق بشر را ضایع نکرده باشد.

مولوی نذیر سلامی عضو خبرگان رهبری اذعان داشت: در واقع این مجامع حقوق بشری، امروزه منظورشان حقوق بشری است که افراد بتوانند منافع آنان را تامین کنند؛ در حقیقت زمانی که منافع آنان تامین نشود، آن افراد را حتی بشر نمی دانند چه برسد که حقوق آنان را پیگیری کنند یا محترم بشمارند.

عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب ، تصریح کرد: بنابراین مردم به تبلیغات آنان گوش نمی دهند و موضوعات حقوق بشری که از سوی آنان مطرح می شود را پروپاگاندایی بیش نمی دانند وهمه را دروغ می پندارند.

وی عنوان کرد: خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید: " يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ"؛ ای کسانی که ایمان آورده‌اید، چرا چیزی به زبان می‌گویید که در مقام عمل خلاف آن می‌کنید؟ ، آنان مصداق این آیه شریفه هستند، چرا که بزرگنمایی می کنند و در مقام عمل به وظایف خود عمل نمی کنند.

وی در پایان با اشاره به عدم توجه و شنیده شدن صدای ملت های مظلوم به مانند فلسطین،یمن و بحرین از سوی سازمان های حقوق بشری، گفت: برای مثال مردم فلسطین، بحرین ویمن مگر بشر نیستند، چرا صدای آنان شنیده نمی شود و اقدامی صورت نمی گیرد؛ حقوق آنان ضایع می شود و چه مستقیم و چه غیر مستقیم تحت فشار وشاهد ضایع شدن حقوقشان هستند و چراهای بسیاری دیگر که هیچ سازمان و نهاد حقوق بشری جوابگوی آن نیست.

ارسال نظر