مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
شیخ نعیم قاسم در دیدار با دکتر شهریاری: تقریب مذاهب پاسخی موثر در مقابله با مبلغان تکفیر و تروریسم است
۱۴۰۰/۰۱/۱۲ ۱۷:۲۳ 75

شیخ نعیم قاسم در دیدار با دکتر شهریاری: تقریب مذاهب پاسخی موثر در مقابله با مبلغان تکفیر و تروریسم است

 معاون دبیر کل حزب الله لبنان در دیدار با دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تاکید کرد که تقریب مذاهب پاسخ آشکار و موثر در مقابله با مبلغان تفرقه، تکفیر و تروریسم فرهنگی است.  


به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، "شیخ نعیم قاسم" معاون دبیرکل حزب الله لبنان روز چهارشنبه ۱۱ فروردین در بیروت، پایتخت لبنان میزبان حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بود.


شیخ نعیم قاسم در این دیدار تاکید کرد: فعالیت تقریب مذاهب پاسخی آشکار و موثر در مقابله با مبلغان تفرقه، تکفیر و تروریسم فرهنگی و میدانی است.


وی افزود: تقریب مذاهب پروژه های آمریکا و اسرائیل که مبتنی بر تقسیم کشورهای ما و دامن زدن به اختلافات فرقه ای و مذهبی است را از بین می برد.


معاون دبیر کل حزب الله گفت: تجربه ما در لبنان، الگویی از مقاومت است که با اتحاد ملی شناخته می شود و حزب الله همیشه مشتاق گفتگو، همکاری و رهنمود مقابله با دشمنان میهن و ملت است.


او تصریح کرد: ما در سنگر آزادسازی فلسطین، نپذیرفتن وابستگی و صیانت از استقلال کشور خود باقی خواهیم ماند و امروز در تلاشیم تا دولتی را تشکیل دهیم که در آن وفاداران این کشور برای نجات از مشکلات اقتصادی و اجتماعی با یکدیگر همکاری کنند.


شیخ نعیم قاسم تاکید کرد که این یک نیاز فوری برای ما و همه شهروندان است و نباید از یافتن راه حل هایی که به تشکیل دولت منجر می شود، ناامید شویم.