مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى
دکتر شهریاری در دیدار با شیخ حسان عبدالله: لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است
۱۴۰۰/۰۱/۱۲ ۱۷:۱۹ 53

دکتر شهریاری در دیدار با شیخ حسان عبدالله: لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است

 دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان‌ اینکه لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی قرار دارد، گفت: این کشور با چالش های بسیاری روبرو است و نگاه های بسیاری متوجه لبنان است.  


به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین دکترحمید شهریاری، دبیرکل مجمع در ادامه سفر خود به لبنان، در دیدار با شیخ حسان عبدالله، رئیس هیئت مدیره تجمع علمای مسلمین لبنان تأکید کرد: قلب ما مردم ایران و اعضای مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با ملت لبنان است و از خداوند متعال می خواهیم که آنان را در همه چالش ها پیروز گرداند.


وی با بیان اینکه لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی قرار دارد، گفت: به همین جهت این کشور با چالش های بسیاری روبرو است و نگاه های بسیاری متوجه لبنان است. لذا پیروزی لبنان بر این چالش ها پیروزی تمام جهان عرب و اسلام و کل منطقه است که امروز با توطئه تفرقه مذهبی مواجه است. 


دکتر شهریاری تأکید کرد: هیچ کشوری به تنهایی نمی تواند با توطئه های دشمنان مبارزه کند لذا باید تلاش ها به ویژه از سوی علمای مسلمان چند برابر شود و علما با تبادل تجربیات در این زمینه با چالش ها مبارزه کنند، چرا که دشمنان جهان اسلام تمام تلاش خود را برای ایجاد اختلاف و ناامنی در میان مسلمانان انجام می دهند. لذا باید تمام نیروها برای مبارزه با این توطئه ها به کار گرفته شود.